roxilox

Kde najít poctivou domácí práci

jsem na mateřské dovolené a nutně potřebuji nějaký přivýdělek a zvažuji o domácí práci. Na internetu to je ale takřka všechno podvod. Nevíte někdo, která firma nebo kdo by nabízel poctivou domácí práci formou, že firma doveze domů materiál, já ho zpracuji a firma ho odebere a zaplatí? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Žádná taková práce ani firma neexistuje!
Pokud ´něco´ umíš, nauč se to prodat – hlídat děti sousedů, cvičit psy, háčkovat dečky, kácet stromy…
Všechno, co umíš, je ti na p*d – pokud to nikdo nekoupí.
___
Aktivně si najdi to, o co je zájem…

Další odpovědi
anonym

To má mowla pravdu (až na to kácení stromů), zkus něco tvořit a prodat, na nějakých stránkách k tomu určených, třeba tady:
http://www.si­mira.cz/
http://www.fler.cz/

vertigo

Občas některá call-centra nabízejí tzv. Home Office, neboli vykonávat onu práci z domova ze svého PC, přičemž někdy dokonce něčím přispějí na zařízení nebo na internet. Ale je to nevděčná práce (obecně) a né každý má žaludek na to být „otravovačem“.
Seriózní Home Office je spíš v kreativní oblasti, ve specifických profesích (grafik, překladatel, ale někdy i jako zákaznický servis, třeba pro malý e-shop).

Awe

Moc toho nenajdeš.Poctivá domácí práce je pouze jedna.A to je nejstarší řemeslo vůbec.Nechci ti brát iluze ale nic takového nenajdeš.Maximálně jak mowla zmínil něco na vlastní pěst