EvaMol

Kde najít parťáka na studium cizího jazyka?

Nedávno jsem se začala učit jeden cizí, v Čechách nepříliš frekventovaný cizí jazyk a ráda bych našla někoho na kolektivní samostudium – nemyslím učitele/lektora, ale spíš někoho na stejné úrovni jako já. Zná někdo (ideálně z osobní zkušenosti) nějaký web nebo aplikaci, kde je možné hledat „study buddies“? Případně nějaké jiné metody? Po několikahodinovém googlení se mi zdá, že všichni hledají parťáky jen na sport nebo cestování :/ Za každou odpověď moc děkuji!!

Nejlepší odpověď
Ametyst

Pokud už zvládáš základy cizího jazyka, jdi na diskusní fórum a diskutuj v tom jazyce, jestli se tam vyskytuje. Není to systematické, ale praktické.

Další odpovědi
elkon

Možná když ten jazyk nebude utajený, snáze někoho najdeš.

paul1

Tady je jeden odkaz na studium různých jazyků zdarma, zkuste to.
Ještě jsem našel web, kde nabízí studium jazyků zdarma , celkem 67 cizích jazyků, od albánštiny po uzbečtinu.
https://cs.lin­gocard.com/

Zdroj: http://www.ja­zykyonline.cz/on­line-studium-jazyka-1/velky-kurz-langmaster-zdarma

Kelt

Nemusíš se stydět ten jazyk uvést. Pokud je to evropský jazyk jako třeba finština nebo madarština, irština nebo hebrejština, či africké jazyky nebo indiánské jazyky, tak vždy někoho najdeš. A ten ti ukáže další cestu. A můžeš napsat třeba mně, cizí jazyky, to je můj koníček.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.