ShyDoe

Kde najít oficiální texty písniček ?

Když jsem hledala anglický text k anglické písničce, tak pár slov na jedné stránce bylo jiných než na nějaké jiné, kde byl ten text přepsán.. tak že teď nevím, co zpívat, když každý tvrdí něco jiného a já bych řekla, že tam ty slova se tam hodí oboje, protože tomu moc nerozumím :D :D už se mi to stalo víckrát vždycky u nějaké anglické písničky…nejsou někde napsány oficiální texty rovnou od autorů a né přepsané od fanoušků ?? Díky ;)

Odpovědi
Nanoon

Obávám se že ne. Alespoň nevím o nějaké univerzální stránce, kde by se daly najít oficiální texty interpretů. Je jen na volbě zpěváka, jestli chce někde zveřejňovat texty svých písniček, občas to je na oficiálních stránkách zpěváka, jindy třeba při zakoupení alba uvnitř bookletu (knížečka uvnitř alba, český ekvivalent mě zrovna nenapadá :), ale není to povinnost interpreta, tudíž to často zůstává právě na fanoušcích.