Nancy Novotn

Kde najít obchod s věcmi s One Direction? Existuje vůbec nějaký??

Hledám nějaký obchod kde by prodávali věci s One Direction Nemyslím tím obchod právě jen s One Direction ale prostě kde se dají najít i věci s 1D Našla jsem nějaký článek že v Palladium v Claire's měli hodně věcí s 1D ale článek už je starý takže pochybuji že to tam ještě mají Takže se chci zeptat jestli to tam třeba ještě mají nebo jestli neznáte nějaký obchod kde mají nějaké věci s 1D Budu ráda za všechny odpovědi :)

Odpovědi
Kepler

Já teda znám jen kapelu stejného jména. Odhaduju, že hadráři stejného názvu jen zneužili názvu kapely. Jinak je to jedno, kterou módní značku si vybereš. Za dva roky to bude už úplně jedno.

zett

Bývalo to kdysi v Jihlavě v Cityparku ale nevím jestli to tam ještě dneska je.