dendy

kde najít německý pochod,bubínky a flétny,bývá kulisou k autentickým záběrům pochodujících nacistických vojáků…

…potřebuji mp3 do domácího videa, navštívili jsme Orlí hnízdo a docela by se to k některým záběrům hodilo…děkuji.

Nejlepší odpověď
chudst

Jelikoz nemam nejmensi tuseni, co mate tim „nemeckym pochodem“ na mysli, mrknete se na http://www.you­tube.com/resul­ts?search=Sear­ch&resnum=0&o­i=spell&search_qu­ery=deutsche+mar­sch&spell=1&sug­gested_catego­ries=10%2C20%2­C27%2C24&sa=X

baghira

na googlu nebo youtube hledat „preussens gloria“