jahodovekafe

Kde najít někoho na pokec, když „všechno selhalo“?

Seznamky, chaty, už nevím kde hledat. Občas mám depku a potřebuji s někým pokecat, ale nikoho mé kecy nezajímají. Teď mi nejde o kvalitu mých keců, ale o poplkání, které potřebuje občas snad každý.

Odpovědi
Alesh

hledal bych „živé“ kámoše ve škole nebo v okolí bydliště. Nebo by se dal hledat i někdo, kdo má nějaké společné zájmy, co já.

yuko

Jsou mista, kde se lidi potkavaji, schazeji se, vykladaji si spolu. Mas prece nejake zajmy nebo jen sedis na Internetu a chatujes ? Z ceho mas depku? Kolik je Ti let? Kdo jsi – jahodove kafe? Nemas zadne skutecne pratele?

sesednizkola

Můžeš oslovovat náhodné lidi na ulici a zvát je na pokec. Na seznamky bych se vykašlal. A na odpovědi jako server pro pokec už úplně :)

ivzez

Spíše než seznamky a chaty zkuste různé weby
se zaměřením na to, co Vás zajímá. Pravděpodobně
tam najdete lidi, které zajímá totéž.

A mezi nimi i někoho, kdo bude ochoten si s Vámi popovídat.

Někoho můžete najít i tady (občas si zde s někým napíšeme) nebo
na podobně zaměřených webech (nechci jmenovat „konkurenci“).

zjentek

Kdekoliv, jen nesmíš mluvit moc moudře. To v kapitalismu neletí a nikoho to netáhne.

Zdroj: Sledování TV, poslech zpráv…