Avatar uživatele
uccello

Kde najít nejpěknější pláže v Itálii nebo jinde v Evropě?

Plánujem dovolenou u moře, ale chtěli bychom fakt hezké pláže se světlým pískem (ne šutráky)a mělkou průzračnou vodou. Samozřejmě hledat v našich končinách místo jako Bora Bora je nesmysl, ale chtěl bych něco alespoň trochu podobného. Slyšel jsem, že na Sardínii je to hezký. Máte někdo tip nebo zkušenost? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, MonkeyKing před 4026 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Krásné pláže jsou v Řecku na Lefkádě – jedny z nejkrásnějších /vlastní zkušenost…zadejte si do vyhledavače a poznáte tu krásu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Romantické plážičky, ovšem s poněkud hrubším pískem naleznete např. na Španělském pobřeží v okolí Lloret de Mar nebo na kouzelném ostrově Korfu, jemný ale černý písek mají pláže na Liparských ostrovech, překrásná je Taormina na Sicílii, velmi pěkné pláže jsou v oblasti Matala na Krétě, též např. od Limassolu po Larnaku na Kypru, příp. u řeckého města Tolo. Velmi příjemný je pobyt v turecké Alanyi s Kleopatřinou pláží, bezva pláže má rovněž Tunisko, např. u Hammametu a moc příjemné a romantické je koupání a potápění v Rudém moři třeba v Hurghadě, ale i na řadě pláží Černého moře v Rumunsku a Bulharsku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ondra07

Z vlastní zkušenosti také doporučuji Řecko. Nějaký ostrov, byl jsem několikrát na Thassosu, voda je krásně čistá, ovšem jako kdekoliv jinde na ostrovech v Řecku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Já byla jen v Itálii a v Egyptě. U mě vyhrává Itálie, protože ta na mě celkově působí krásným dojmem. Líbí se mi tam a za další jsou tam super zmrzky a pizzy :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
uccello

Všem děkuju za tipy, moc mi to pomohlo.

před 4026 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
uccello

hanulka11: Díky, to je přesně ono. :)

před 4026 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek