Martas

Kde najít kod puk-vodafone

Prosím stala se mi taková nehoda-vybil se mi mobil tak že to chce kod puk-jelikož ho nevím a kartičku už nemám protože jsem u vodafonu skoro 9let a nikdy jsem to ani nepotřebovala­.Koukala jsem do samoobsluhy jen nevím kde by mi tam mohli pomoc a poslat nový puk.Na operátora jsem zkoušela volat několikrát ale tam boužel pořát jen kecají počkejte operátoři stále hovoří.Tam se člověk opravdu nedovolá.Děkuji všem za odpovědi

Nejlepší odpověď
beer

Přihlásíš se do Samoobsluhy: (Samoobsluha – klik na Více). Po přihlášení jdi na Aktivace a nastavení služeb – SIM služby – Kódy PIN a PUK a klik na Informace (černé).
A uvidíš svoje PIN i Puk ))
Prakticky ověřeno

Další odpovědi
hanulka11

nezbývá než vytrvat dokud se nedovoláš ,také mi to trvalo dlouho