scegli

Kde najit grafickou kartu a jak ji aktualizovat? Muze i nezkusena osoba? Prosim postup,dekuji

S pripojenim k adapteru domaci site mam stale problemy. V technickych informacich jsem nasla,ze mam aktualizovat grafickou kartu bud na 6.14.10.4764, nebo novejsi. Nevim jak a jestli mohu, nemam zkusenosti.Pokud ano, prosim o podrobny postup.Dekuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Problémy se sítí nemají souvislost s GK. Obecně není dobré řešit dva rozdílné problémy najednou, zvlášť, když s tím nemáte zkušenost. Aktuální ovladač GK najdete na stránkách výrobce. Jestli ale funguje, tak to není nezbytné. Důležitější je asi problém se sítí. Ke konkrétní radě by to ale chtělo víc informací.

Další odpovědi
bolak

Samozřejmě že můžeš, otázka zní, jestli je to nutný…

Mně pokud systém a hardware funguje tak jak má, tak se v tom nehrabu. Máš předpokládám windows žejo? Taky s typem grafické karty ses nám nepochlubila. Jedinou informaci kterou si zde poskytla je verze ovladače který ti doporučil automat, takže jediný co ti můžu doporučit je hodit to do googlu >>> http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­vymenene+osudy&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest#q=6.14.10­.4764&hl=cs&cli­ent=opera&hs=PWZ&rl­s=cs&channel=sug­gest&prmd=imvnsa&sou­rce=lnt&tbs=lr:lan­g_1cs&lr=lang_cs&sa=X&e­i=Nd7BT4vmLYm­DOp7s8PEJ&sqi=2&ved=0CFc­QpwUoAQ&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.,cf.osb&fp=5fb2de3­0d8eb968e&biw=1920&bih=9­34 , vybrat si verzi ovladače, kterou podporuje tvůj systém a kliknout

  • kliknutí provedeš tak že stiskneš ukazováčkem tlačítko myši, ale dej pozor abys neklikla dvakrát, to už by se jednalo o dvojklik a musela bys přeskočit třídu

Reuef

kliknete na Tento Pocitac pravym tlacitkem pokud mate Windows 7 tak vlevo nahore je Spravce zarizeni tam si najdete graficke adaptery…potom podle toho jakou tam budete mit napsanou kartu tak jdete na stranky jejiho vyrobce (Vetsinou bud nvidia.com nebo ati.amd.com) a na jejich strankach si vyhledejte sekci Drivers – a tam si najdete Graphics driver – oba vyrobci tam maji moznost Autodetekce, ktera sama zjisti, jakou graf.kartu mate a najde vam nejnovejsi ovladace ty pak stahnete a mate to…no koukam ze vy stejne mate grafiku od intelu :D takze jdete na http://www.in­tel.com/p/en_US­/support/detec­t/?iid=gg_sup­port-cz_CZ_01+autodetect a tam uz vas to navede :)