Kde najdu vypustni sroub na vymenu chladici kapaliny u ford mondeo 2000?

ford mondeo 1.8 rok vyr.2000,zakoupeny v U.K.

Odpovědi
Gollumek.88

Přípojka, jak se ten plastový díl jmenuje, je přišroubován k bloku motoru čtyřmi šrouby se šestihrannou hlavou. Před jejich demontáží je potřeba vypustit chladící kapalinu. Výpustný šroub najdeme na zadní straně chladiče, na levé straně (ve směru jízdy vozidla) mezi ventilátorem chladiče a houkačkou.

Zdroj: http://forum.ford-club.cz/viewto­pic.php?f=161&t­=484