L_85

Kde najdu v tel. Samsung Galaxy Young tzv. „seznam mých slov“???

Jde o slova, které člověk nejčastěji používá např. při psaní SMS nebo zpráv ve Facebooku. Jsou to především nespisovné tvary, místní názvy, apod. Ukládají se do paměti telefonu. Nemohu to najít, ač jsem jednou ve zmíněném seznamu už byl a editoval ho. Prosím pomozte, díky! 😉

Odpovědi
mosoj

Krk za to dám, že se do něj leze někudy přes psaní SMS při zapnuté T9.

barunka4202

Mám stejný telefon a jediný „seznam mých slov“ je asi predikce. Když píšu SMS nebo cokoli jiného, mám tak predikci, kterou lze nastavit v nastavení. Nejen že ukazuje spisovné tvary slov, ale i ty často používané. :)