plestilka

Kde najdu v Praze kavárnu nebo bar s klavírem (může být i pianino) a kulečníkem (karambolem)?

Nejlepší odpověď
Saturnin

Kavárna Saturnin v Praze na Žižkově. Je to kousek od divadla Járy Cimrmana. Je tam klavír a je tam i kulečník – karambol. V létě je tam prima zahrádka ve vnitrobloku. Točí se tam pivo Březňák za 25, etiopská káva kolem 30,– A teď se tam čerstvě i vaří za docela dobré ceny. Hotová polední jídla kolem 80 Kč. Adresa je Orebitská 5, Praha 3. Detaily najdete na www.saturnin.eu

Další odpovědi
gecco

Pokud jde o karambol, zkus hernu V Cípu (ale vřele doporučuju si zarezervovat stůl, těch na pool je tam více – http://www.bcmsk­.cz/ ).
Ohledně ale piana nemám tucha…
😉

Emefej

Duo plestilka a Saturnin – dobře sehraná dvojka, pěkné promo.