marta52

Kde najdu v počítači: file:///C:/User­s/hp/AppData/Lo­cal/Temp, uložil se mi tam dokument z netu a nemohu nemohu to najít?

Odpovědi
Dochy

AppData je tuším standardně skrytý. Doporučuji nechat dokumenty ukládat jinam, tan program kterým jsi to stáhla by to měl umožnit.
Samozřejmě snad každý prohlížeč souborů povolí zobrazovat i skryté soubory (a adresáře). Používáš Explorer (Průzkumník)? Pokud ano a ve stejné verzijako já 😉 tak pro zobrazení použij:
F10 – zobrazí se lišta s menu
Nástroje-Možnost složky
Záložka „Zobrazení“
Skryté soubory a složky – zobrazovat

Po tom co se k souboru dostaneš doporučuji zas změnit na „Skryté… – Nezobrazovat“

anonym

To „/C: /Users/hp/AppDa­ta/Local/Temp“ je cesta…
Spusť Počítač (Tento počítač, Průzkumník) a klikej, postupně, na Users, HP, AppData, Local, Temp…
😉

mosoj

Pokud znáš název dokumentu pod kterým jsi ho uložila ( nemusí být přesný) zadej název do systémového vyhledávače a on ti dokument najde.