ANTROXXX

Kde najdu v autě ISO konektor ?

Odpovědi
Krakis

ISO je stejně jako DIN pouze norma.A těch konektorů se podle těchto norem vyrábí stovky.U autoradií také.
viz:http://www.ebas­tlirna.cz/modu­les.php?name=Fo­rums&file=view­topic&t=61107

Jádrohlod

Opět úúúúúžasná otázka.Lidé zlatí , to je takový problém napsat POŘÁDNĚ svůj dotaz ? Takže adekvátní odpověď : U autoradia.
Doplňuji:
Kfepak , nejen u autoradia , jsou i jiná zařízení.Myslím do auta , resp. v autě.

cochee

Jádrohlod: já myslím, že otázka je kupodivu jednoznačná, nebo alespoň s jednoznačnou odpovědí. Nebo je v autě jiný ISO konektor než u rádia? (pozn. některé značky automobilů používají proprietární konektor, nikoliv ISO)