Kelt

Kde najdu tento program, který byl kdysi na počítači?

Marně se snažím najít program, který by zachytil zvukový záznam, uložil to a dalo se s tím dále pracovat. Pamatuji se, že ještě v letech 2006 – 2009 byl na počítači program, že jsem slyšel zvuk, nahrál jsem si ho a mohl jsem s tím pracovat. V ikoně byl mikrofon a ukládalo se do wav souborů. Při nahrávání běžel jako magnetofon, šlo to zastavit a pod. Neporadí někdo, kde bych takový program našel, respektive podobný. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Emefej

Dokud nám neprozradíš, který operační systém využíváš, asi se odpovědi nedočkáš. Na mém počítači se tento program jmenuje Audacity.

Další odpovědi
Hlada

Je pořád součástí všech verzí Windows.

Zdroj: https://cs.fo­nelab.com/resou­rce/windows-audio-recorder.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.