panenka

kde najdu své stahlé písničky které mám na pamětovce

Dobrý večer dnes jsem si propojila internet s mobilem nainstalovala Kies vše v pořádku ,ale když jsem si přešla na tento počítač v PC místo disku E se mě objevuje Phone najela jsem si na hudbu a zjistila jsem ,že to tam mám jinak než jsem měla a ted nemůžu najít ty mé písničky uložené je to tím že jsem si kies instalovala na Notebooku a mám to v Notebooku prosím poradte mi mooc děkuji
Doplňuji:
Ano připojil v telefonu je mám ale když propojím telefon přes USB kábl a kliknu na hudbu písničky seznam nemůžu to najít přitom na pamětovce je mám.
Nějak se mě to rozházelo když jsem to propojila ten můj mobil s Notebookem a propojila.Pak jsem Notebook vypla USB jsem propojila se stolním pojíčatem a už to bylo ted se v tom vůbec nemůžu vyznat.

Odpovědi
Hudler

Připojil se i disk s popisem paměťová karta (Phone Card nebo něco podobného)?

arygnoc

záleží, jaký máte OS.
v xp to ukládá např. do Document and Setting/uživa­tel/data aplikací/název mobilu?