panenka

Kde najdu stránku kolik se platí přídavky a na jaké jsou dávky nárok v Rakousku

Dobrý večer své sestře jsem sehnala na smlouvu práci v Rakousku chtěla bych se zeptat kde najdu nějakou stránku jaké jsou přídavky v Rakousku a na co tam má ještě nárok když tam bude dělat.Už jsem jí něco řekla co vím já, ale za tu dobu se mnoho změnilo moc děkuji

Nejlepší odpověď
Fidel

V Rakousku bohužel nevím, ale v Německu se používají Duselldorfské tabulky a při průměrném platu 2000 Euro měsíčně je výživné na jedno dítě kolem 500 Euro.