JájsemRaibek

Kde najdu složku „po spuštění“?

V xpéčkách to bylo, ale kde je to ve windows 8.1?
Prohledal jsem co se dalo, ale nenašel. Potřeboval bych vypnout jednu aplikaci, která se spouští po spuštění.
Díky všem.

Nejlepší odpověď
seraphico

„Klikněte pravým tlačítkem myši na Hlavní panel a spusťte Správce úloh. Poté přejděte na záložku Po spuštění.“

Zdroj: https://www.win­seven.cz/novin­ky/jak-ve-windows-8-1-spravovat-aplikace-po-spusteni/

Další odpovědi
aliendrone

Se domnívám, že to bude podobné, jako na desítkách, tedy: Nastavení>Apli­kace>Po spuštění. :)

JájsemRaibek

aliendrone: Nic takového tady nemám.