Meri

Kde najdu slovník sprostých slov ve všech tvarech?

Dělám skript v pythonu, který dělá různé statistiky ohledně zpráv z Facebook messengeru. Zajímá mě, kolik kdo napsal sprostých slov, ale nemohu najít nějaký slovník těchto slov, který by šel snadno stáhnout a samotnému se mi to vypisovat nechce :D. Řešil už někdo podobný problém, nebo snad zná nějaký dobrý zdroj na onen slovník?

Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
annas

Slovník sprostých slov není on-line, jen v knižním vydání.

Najdou se jen výpisy vulgarismů

Ale v žádném slovníku nejsou slova ve všech tvarech, uvádí se jen rod a 2. p. pro zařazení ke vzoru. U některých slov i jiný tvar, pokud se liší od vzoru.

V odkazu je podobná otázka, podívejte se na ni

https://www.zi­ve.cz/poradna/slov­nik-sprostych-slov/sc-20-cq-643289/default­.aspx?consultan­swers=1

Další odpovědi
Edison

Když už píšeš skript, nebylo by efektivnější do něj zakomponovat spíš aby detekoval slovní základy a jestli Tě zajímaj i jednotlivé tvary, tak nějaká ta pravidla, pro to, jak se slova a jejich tvary vytvářej a podle klíčů je detekovat? Prosté porovnávání s databází včetně tvarů slov příliš efektivní nebude, je to zastaralé a náročné na strojový čas i prostor pro takové databáze.