rigormortis

kde najdu skutečného ropáka?

Viděl jsem dokument a existuje…proč není v zoo? Mají příliš čistý vzduch v zoo?
Vždyť Prahu by možná zvládl…
Doplňuji:
Trapný vtip ne…jen alegorie na zdejší otázky…

Nejlepší odpověď
Banán88

… ve skladu .. zkus Barrandov, nebo ve Zline

Další odpovědi
marci1

Skutečný neexistuje. Najdeš ho jen ve filmu o ropácích. Jde o fiktivní druh zvířete ropáka bahnomilného, který žije v severních Čechách, živí se uhlím a nade vše miluje výfukové zplodiny. Ropák je menší tvor žijící ve velmi znečištěném prostředí. 🙂
Doplňuji:
Super, ale mohl jsi otázku zařadit do „Zábavy“. 🙂

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Rop%C3%A1­ci

gepik

Tohle jsem zažil někdy v roce 88–89. Partner v diskuzi zcela vážně bojoval za názor a tvrdil, cituji „ Ropáci skutečně existují, viděl jsem film a tam byli“. Tvoje otázka je už jen hodně zpožděný a trapný pokus o vtip.

Lamalam

Zajdi do zooparku v Chomutově, tam ho mají. Má výběh vedle tuleňů, ale je pořád schovaný, ještě nikdy jsem ho neviděla.

arygnoc

ropák bahnomilný je fiktívne zviera z filmu Jana Svěráka, ktoré žije v severných Čechách, živí sa uhlím a nadovšetko miluje výfukové splodiny.

obrázok a viac na http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=rop%C3%A­1k%20bahnomil­n%C3%BD

;-Q
Doplňuji:
mimochodom Ropák roka je cena udeľovaná organizáciou Deti Zeme.
na tom odkaze je aj zoznam jej nositeľov.

;-Q