HankaK

Kde najdu seznam „hromádek“ v Německu?

Ví někdo,kde se nechá zjistit,nebo koupit seznam tzv. „hromádek“ v Německu?

Odpovědi
Mihal

hello is it lokonoma bye

maka

to fakt fakt fakt nevim !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!

milzme

V Praze ve Vysočanech na burze.Prodává
tam mnoho lidí věci z těchto navezených hromádek z Německa.