Kric.ouwner

Kde najdu seznam firem které sídlí v Kongresovém centru v Praze ???

Doplňuji:
Tak co ??? Nevíte někdo ?????

Odpovědi
Michal Kole

Zadáš do Google adresu Kongresového centra a vyjede seznam stránek, které mají tento text na stránce

venkovan

Ještě jedna možnost je naklikat si na mapě Kongresové centrum a může se tam ukázat odkaz na většinu sídlících firem. Zpravidla se mi tak stane, když si na mapě zadám adresu objektu a potom když mi ho vyhledá, někdy jsou tam i odkazy na firmy na adrese.

wili

Na 100% spolehlivě? Nezjistíš…ani v databázích úřadů. Nejlepší řešení z pohledu cena/výkon mi připadá zkoumání tabulí u vchodu… ;o) Pokud bys hledal jednu konkrétní, bylo by to něco jiného…