Meri

Kde najdu přesné znění aktuálního nařízení vlády ohledně povinnosti respirátorů?

Od dnešní půlnoci by měla být povinnost nosit respirátor, nano roušku nebo 2 chirurgické roušky. Nicméně nemohu najít na stránkách vlády (nebo i jinde) přesné znění tohoto nařízení. Mohl by sem někdo prosím hodit odkaz?
Děkuji za odpověď

Odpovědi
zjentek

Dávno máš toto nosit furt a všude jako obuv, taky vyzout jenom doma! Spolu to zvládneme!!!

Pepa25

Na stránkách MZCR, tj zde:

Zdroj: https://www.mzcr­.cz/wp-content/upload­s/2021/02/Mimo%C5%99%C3%­A1dn%C3%A9-opat%C5%99en%C3%AD-%E2%80%93-no%C5%A1en%C3%AD-ochrann%C3%BDch-prost%C5%99ed­k%C5%AF-d%C3%BDchac%C3%ADch-cest-s-%C3%BA%C4%8Din­nost%C3%AD-od-25.-2.-2021-do-odvol%C3%A1n%C­3%AD.pdf

elkon

Až to schválí, tak to bude třeba ve zprávách, nebo nebo na webu MZ.

marci1

Čeká se na brífink po jednání vlády. Měl začít v 16,00 hod. 🙂
https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/vla­da-jedna-o-uprave-koronavirovych-opatreni-40351778#dop_­ab_variant=519631&dop­_source_zone_na­me=novinky.sznhp­.box&dop_req_id=q00zspY­iy6L-202102221923&­source=hp&seq_n­o=3&utm_campa­ign=&utm_medi­um=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

PepasAvalonu

Zatím nikde. Ale myslel jsem, že to s těmi respirátory má platit pouze pro obchody a MHD, ne? Tak jsem to kdesi četl, ale moc pozornosti jsem tomu nevěnoval.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Meri

Aha, moc děkuji :)

zjentek

No nemáš vůbec zač! (;