kde najdu podklady pro…

koupila jsem auto příteli, vše je napsáno na něj. naše dohoda je že mi bude splácet 3tis/měsíčně po dobu 3roků. on souhlasí a nevím jak to sepsat,kdo mi pomůže atd.děkuji všem za radu.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Sepsal bych normální smlouvu o půjčce a to na celkovou částku.
XY na straně jedné jako věřitel (ty)
XX na astraně druhé jako dlužník (on)
jméno, příjmení, rodné číslo, bydliště
uzavřeli dnešním dnem tuto smlouvu o půjčce dle ustanovení občanského zákoníku v platném znění.
Věřitel poskytuje dlužníkovi půjčku ve výši xx Kč slovy iksiks Kč
Dlužník je povinen splácet půjčku splátkami 3000,–Kč měsíčně, počínaje měsícem xx a to (hotově do rukou věřitele, na bankovní účet věřitele)nejpozději do 20. dne v měsíci s tím, že celá půjčka bude splacena nejpozději dnem (celková částka:3000=počet splátek).
Obě strany tuto smlouvu četli, souhlasí s ní, což stvrzují svými podpisy.
V ............., dne: ..........
podpisy můžeš nechat ověřit na matrice.