qidal

Kde najdu ovladače na „MS virtual wifi miniport adapter“?

Ahoj, před několika dny jsem tu psal že mám problém s wifi. Dneska jsem vyzkoušel diagnostiku sítě a zjistilo mi to, že mám problém s ovladačem nebo hardwarem v síťovém adaptéru „MS virtual wifi miniport adapter“. Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi
cochee

Jestli se nepletu, ovladač pro řečený virtuální miniport je nativním ovladačem z Windows, mohlo by pomoct podstrčit instalační medium Windows (ty máš ale notebook, tak hádám, že nemáš instalačku, ale recovery oddíl na disku) a ve vlastnostech jej nechat zkusit obnovit – tedy odebrat a znovu nainstalovat.