SadBoy0

Kde najdu online Yu Yu Hakusho s českýmil titulky?

Kde najdu online yu yu hakusho v cz titulkách?

Odpovědi
Rokio

Zadej do YouTube vyhledávače: yu yu hakusho cz

Najdeš zde epizody tohoto anime s českými titulky do 34 dílu.

anonym

CZ titulky k čemukoliv najdeš na opensubtitles.org nebo titulky.com …

Takové titulky obvykle ve formátu SRT pak stačí jen přiložit k videosouboru a přehrávač je bude umět rozpoznat a do videa zobrazit. Stačí jen aby kromě extenze měli stejný název jako video soubor, kterému náleží. Například, pokud se video soubor jmenuje Matrix_Reloaded_HEV­C.mkv pak z výše uvedených webů stažené titulky přejmenuj na Matrix_Reloaded_HEV­C.srt a automaticky budou ve videu zobrazeny.

Nemusíš tedy stahovat film i s titulky, kdykoliv je můžeš získat dodatečně k jakémukoliv videosouboru v původním znění.