Blecha

Kde najdu obrázek s popisem navijáku na prut na ryby ?

Potřebuju znát jak se jmenuje jedna část, abych pak mohl položit otázku …
Doplňuji:
Takže pod cívkou (bubínkem na kterým je saturna) je tyčka na které je cívka nasazena, a tat tyčka mi z toho navijáku vypadává… Co s tim ? Nacvaknou tam nejde … Pak mám druhý naviják a ten když navíjim tak se zasekává .. Jak je opravit ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nemůžu nic najít,ale mohl by jsi to udělat tak,že si stáhneš jakýkoliv obrázek navijáku,označíš část,která tě zajímá a i s odkazem na obrázek to vložíš do otázky. Nevím,třeba by to takhle mohlo jít,ne?

Další odpovědi
rynek878

tady je jich mraky,tak vybírejte:

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/images?q=o­br%C3%A1zek+s+po­pisem+navij%C3%A1ku+­na+prut+na+ry­by&hl=cs&rlz=1T4GGLJ_csC­Z301CZ293&prmd=i&sou­rce=lnms&tbs=is­ch:1&ei=V4MGTK2O­LYePONyjoa0L&sa=X&o­i=mode_link&ct=mo­de&ved=0CBQQ_AU

panenka

Našla jsem ti stránku kde máš navijáky tak se mrkni

Zdroj: http://www.sema-nb.cz/default-q-Navijaky_s_pred­ni_brzdou-nav-katalog-exe-1-m1-10.htm

anonym

Zkus ten odkaz.

Zdroj: www.tropiclibe­rec.cz