kapka

Kde najdu na YouTube jednu náboženskou show?

Hledám show, kde jakýsi duchovní vůdce a léčitel pobíhá po pódiu, v hale jsou tisíce lidí, kteří zaplatili za představení velké peníze. Ten člověk třeba mávne kabátem a několik řad lidí v hledišti upadne. Další chodí k němu na pódium, on je nutí padat, vypadá to, že ti lidé možná ztrácí vědomí. Jsou tam pomocníci, kteří je chytají, když padají dozadu na záda. Prý ty lidi tím léčí. Na mě to působilo spíš děsivě. To video jsem viděla, ale nepamatuji si jméno toho člověka a nevím, jak to najít. Chtěla jsem to někomu ukázat. Neviděl to někdo, nevíte, jak to najít?

......

fgh, zkusila jsem podle tvé rady zadat „jedna velká lež“ a nenašlo mi to video, které hledám… Já věřím tomu, že jsem to už viděla a někde o tom něco četla, pak věřím, že to chci někomu ukázat. Kdo mi správně poradí, dostane království a půl princezny. Kdo mi bude psát blbosti jako fgh, přijde o hlavu.

Nejlepší odpověď
yuko

Odhoďte berle, do Prahy míří nejslavnější křesťanský léčitel. Nebo podvodník?
7. dubna 2015
Když ukáže prstem, desítky lidí se v mrákotách kácejí na zem a po chvíli nadšeně hlásají, že byli uzdraveni. Křesťanský kazatel Benny Hinn promlouvá ke stamilionům lidí a je aktuálně největší světovou hvězdou zázračného uzdravování. Díky exkluzivnímu zdroji jsme zjistili, v čem spočívají jeho triky…http://te­chnet.idnes.cz/ben­ny-hinn-podvodnik-nebo-lecitel-dl3-/veda.aspx?c=A150311­_161004_veda_kuz

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=Bnr5DwH­3cKU

Další odpovědi
anonym

Podle mě se to jmenuje „Jedna velká lež“.

Jestli tomu vážně věříš, KYS.

anonym

I tam pěkně hrajou.
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=hypnosis+sta­ge+show+