Kelt

Kde najdu na telefonu funkci blokování čísel?

Nemůžu najít příručku, prohlédl si nastavení,pot­řeboval bych zablokovat pár čísel. Kde to najdu? Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Já to mám na Alcatelu takto: kontakty – volby – přidat k zakázaným číslům.

Další odpovědi
Edison

V nastavení se taková věc nevyskytuje. Může byt ve vlastnostech ke každému kontaktu/tele­fonnímu číslu, nebo na to jsou appky.

Mc Merkurion

… podle typu to bývá v nastavení volání >>> blokování čísel, většinou je zvlášť seznam blokovaných čísel, liší se to typ od typu, chtělo by to znát model mobilu …
… mimochodem, jakoukoliv příručku si lze stáhnout online …

anonym

Pokud je to android telefon stačí stáhnout aplikaci „Můžu to zvednout?“ zde https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=or­g.mistergroup­.shouldianswer&re­ferrer=utm_sou­rce%3Dhomepage%26ut­m_medium%3Dban­ner%26utm_cam­paign%3Dmainpa­gepeople,

aplikaci spustíte a zobrazí se vám poslední volaná čísla, u těch které chcete zablokovat, jednoduše klepnete prstem na daný řádek s číslem a pak klepnete na tlačítko [blokovat], kromě takto přidaných čísel bude aplikace automaticky blokovat i všechna čísla známých otrapů a podvodníků s nabídkami pojištění, úvěrů, kosmetiky a pečících pánví vyvinutých pro NASA.

anonym

Jaký je to telefon ? Výrobce/model ?