TEREZA.B

Kde najdu na internetu podrobné snímky celého měsíčního povrchu?

Nejlepší odpověď
uccello

Když si stáhneš aplikaci Google Earth, tak v ní máš kromě Země i podrobně zmapován měsíc i Mars včetně označení zajímavých míst atd. Máš tam i hvězdnou oblohu ve vysokém rozlišení.

Další odpovědi
jiriii

Posílám Ti odkaz na stažení map celého světa ale i měsíce, marsu apd. Určitě si to nainstaluj. Jednoduchá instalace. Vlevo pak zadáš ukazovat foto a bude se Ti ukazovat fotografie kdo kde vyfotil. Fotografie jsou vidět i na měsíci. Můžeš se podívat kam chceš.

http://www.slu­necnice.cz/sw/go­ogle-earth/
Doplňuji:
Tak nic- uccello mě předběhl:-D