LEONEK

kde najdu na arabské klavesnici? je to notebook Toshiba

kde na klávesnici, která je arabská najdu znaménk lomeno tedy toto / ?co vlastně je potřeba zmáčknout a jde ta klávesnice nějakým způsobem předělat?

Odpovědi
Jsemtady

Ovládací panely – hodiny, jazyk, oblast … tam si můžeš nastavit různé klávesnice. Pak se přepínají stiskem Alt+Shift …

cochee

Arabskou klávesnici bych rozhodně vyměnil. Na notebooky se prodávají náhradní klávesnice, je třeba hledat přímo podle modelu notebooku. Jsou ale dražší než běžné klávesnice k stolnímu PC (začínající cenově už od stokoruny), zde tak od pětiset.

Zdroj: http://sema-for.cz/shop/ca­tegory.php?id_ca­tegory=130

nonnel

Jestli má klávesnice i numerickou část tak / = Alt+0047 a ? = Alt+0063. Jinak koupit českou klávesnici a jazyk přenastavit na češtinu.