Kde najdu , kolik bylo na odpovedich jiz polozeno otazek … a odpovedi ? Je zde nekde nejaka statistika ? -iv-

P.S. Hezkou nedeli – vsem.
Doplňuji:
Led , napisu " Adminkovi " a jestli mi odpovi , dam vam vedet do diskuze. Ja i na velkou nasobilku musim mit uz kalkulacku. !! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
rynek878

Odpovědí, to asi nenajdete,ale počet přihlášených je zde:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/zebricek/stra­na:631?f=1&s=2

Další odpovědi
led

Asi jediná možnosť je to všetko spočítať…
Ale aj tak nebudú všetky položené otázky a odpovede. Chýbať budú vymazané.
Príjemnú zábavu pri počítaní, v tomto momente to je 212 strán otázok x 15 otázok na stranu tj.nezmazaných 3180 otázok
štatisticky: na 3 užívateľov je 1 položená otázka

Doplňuji:
oprava:
ale tento údaj platí za posledných cca 31 dní.
Viac dozadu už som sa nedostala pri všeobecnom zozname.
Ak by ste chceli dostať viac dozadu, museli by ste postupne otvárať profily a pozrieť si počet nimi položených otázok a odpovedí a potom všetko spočítať.
Niekto by si na tom mohol spraviť diplomovku 🙂