nyjono

Kde najdu, jak mohou chodit kontroly kontrolovat pojištěnce při neschopnosti?

Známá žije sama a chtěla by si zajet koupit aspoň pečivo. Albert má u nás do 22 hod.
Vycházky neřešte, jedná se o angínu či co.
Dík.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… kdykoli >>> jestli je to tvoje známá, tak ji nakup, nákup pečiva není omluvou, nehledě na to, že roznáší bacily … miluju tydle nemocný, co chrchlou ve frontě u kasy >>> má bejt v posteli …

Další odpovědi
yuko

At lezi v posteli a nakoupi si online, rohliky maji taky 🙂

Zdroj: www.kosik.cz

ivzez

Kontrola může přijít 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu a 365/6 dnů v roce.

Většinou nechodí mezi 22. až 6. hodinou, ale podle mne je to spíše
kvůli tomu, že se na noc zamykají domy. (Nespoléhala bych se na to.)

Bydlí-li Vaše známá ve větším městě, může si nakoupit online,
některé obchody zboží přivezou ještě dnes. Jinak bych doporučila
poprosit někoho ze sousedů.

Večer už by Albert stejně žádné pečivo neměl, nebo jenom trvanlivé.

da ny

Pár dní vydrží s domácími zásobami (rýže, těstoviny, mouka, kaše), po 3 dnech může zkusit požádat lékaře o vycházky. Pokud žije sama a zdravotní stav to dovoluje, jistě jí napíše alespoň 2 hodiny/den..

nyjono

Ja bydlim daleko, rodina taky a on-line nakupy k nim nevozí.
Sousedi nejsou vstřícní.

yuko

http://socialni-poradna.eu/kontrola-v-nemocenske/
Obecně platí, že rozsah a doba, kdy jsou prováděny kontroly nemocných v pracovní neschopnosti, není nijak speciálně vymezen. Platí tedy, že kontrola může přijít téměř „kdykoliv“. Jediné omezení je to, že kontrola by měla dodržovat noční klid (od 22.00 hod do 6.00 hod.)
Takze bude nejlepsi, kdyz ji nakoupite Vy a nebo si nakoupi on-line.