leguan

Kde najdu hudební doprovod pro hru na kytaru?

Nejlepší odpověď
kelley

Doprovody k trénování kytarových sól – hledej na Youtobe větu: „backing tracks for guitar“.

Další odpovědi
Kepler

Nějak nerozumím otázce. Ty potřebuješ při hře na kytaru ještě nějaký doprovod? Pokud chceš na kytaře doprovázet, musíš mít hudební sluch a vybrat správné akordy i rytmus. Kdo ten sluch nemá, ani základní hudební vzdělání, je odkázán na polopatoidní návody. Dřív se takové sešitky vydávaly tiskem, jak je to dneska nevím, snad se na netu ještě něco najít dá. Musíš zapátrat sám.

Kelt

Kytara je orchestr v malém a na youtube si můžeš najít skladby a jak se mají správně hrát. Je tam rock, beat i klasika, dokonce jsou tam takové skladby, které jsou psané pro jiné nástroje, ale hraje je kytara. Například vycházely sešity – zpíváme s kytarou – 2 – 3 písničky od našich interpretů, často přebrané. V hudebninách a v knihkupectví, jsou toho mraky. Nějaký doprovod se dá stáhnout na internetu, Existuje rubrika Moje noty a některé skladby se dají získat v notách, někde je to zadarmo, někde za poplatek a když se vyznáš v notách, můžeš si doprovod udělat.