kde najdu hacy na internetovou hru pls vsichni sou tam hackeri a ja chci taky kde najdu pls pls

kde to najdu pomozte pls pls pls pls pls

Nejlepší odpověď
Losos

Doporučuji před hledáním a stahováním cheeatů, koxp a hacků do her, tohle video. Takhle dopadl na jedné zábavní PC akci jeden z těchto podvodníků, kteří používají podvodné programy. Vyšlo ho to celkem draho.

http://www.you­tube.com/watch?v=_Qt3vhb­v52E

Nehledě na to, že většina těchto hacků v sobě dost často obsahuje viry, červy, trojské koně a keyloggery, takže je lepší se na něco takového vykašlat. A za další, je to snad jenom hra, tak proč to kazit podváděním. Hm ? Hra nás má bavit a uvolnit, ne z nás dělat krysy.

Další odpovědi
niemand

souhlasím. Nejlepší hack je skill. trénuj