panenka

Kde najdu film Čarodějův učen bez titulků a aby byl dobře nahraný? Na uložto je to jen s titulkama…

Popřípadě prosím i o odkaz abych se mohla na ukázku podívat děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

umistit zde primy odkaz by bylo trochu riskantni, preci jen neni to legalni zpusob jak si obstaravat filmy … ciste hypoteticky byste ale mohla hledat na bittorrent trackerech, konkretne cztorrent kde by to možná i mohlo být 🙂
Doplňuji:
od zdroje ktery si nepral byt jmenovan a jehoz jmeno ani neznam, mam neoverenou informaci ze by se tam snad mohl nalezat i BluRay rip filmu ve vysokem rozliseni s ceskym dubingem 🙂