googler

Kde najdu číslo tech.průkazu z Německa?

Zdravím, zítra si jdu registrovat auto z Německa a nemůžu nikde rozklíčovat číslo technického průkazu (mám malý i velký z Německa) + schválení technické způsobilosti (to je číslo z české STK?). Poradil by prosím někdo? Děkuji

Nejlepší odpověď
magorvkleci

Číslo velkého je snad hned pod nadpisem Zulassungsbes­cheinigung Teil I, ne?
Ve velkém je uvedeno číslo malého v položce (16).
Schválení technické způsobilosti (homologace) je v položce (K).

Filip84

Musel bys to tady nascanovat, německé doklady od auta jsem neviděl přes rok, a, sorry, až tak fotografickou paměť nemám, abych si pamatoval každou kolonku nudného lejstra.