Avatar uživatele
anonym

Kde najdu celkový souhrn možností vyšetření, které lze jako samoplátce chtít při odběru krve?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2087 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
annas

"Samoplátcovský program

Klientům nabízíme široké spektrum vyšetření na vlastní žádost – bez doporučení lékaře. Lze tak vybírat z řady metod, které poskytují naše laboratoře.

https://www.syn­lab.cz/pro-verejnost/pre­ventivni-vysetreni

Na odběr krve či doručení vzorku moči není třeba se objednávat. Krev vám odeberou odborní pracovníci na kterémkoliv z našich odběrových pracovišť. Platba za požadované vyšetření se řídí dle aktuálního ceníku."

V textu klikněte na modré nadpisy „odběrová pracoviště a ceník“ a dovíte se víc na další stránce.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad Kevin …
„Annas – mohu se zeptat ..“ odpověděl vám Dochy. Krev na různá vyšetření se bere ze žíly, z prstu třeba při glykémii.

--
Jinak si vyberte laboratoř, navštivte ji a zeptejte se, jak bude odběr probírat. Když chcete za odběr platit, věřím, že k vám budou vstřícní. .

před 2087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Annas, mohu se zeptat, jak se tam odebírá krev ? přes prst když jen píchnou a odeberou krev tomu moc nevěřím, chci klasický nitrožilní odběr, s pořádně drahou výbavou a ne levnými stroji…

před 2087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Předpokládám, že jakožto klasická síť poskytující tyto lab. služby budou vědět jak správně krev objednat.
Pokud se nemýlím tak už jsem je také navštívil a odběr mi dělali klasicky z žíly v loketní jamce. Myslím, že to je standard a jiné způsoby se volí jen v případě, kdy to z nějakého důvodu nejde, nebo pro spec. rychlé (příp. laické) vyšetření (zatím jsem odběr z prstu viděl jen u CRP testu – sestra u lékaře a při průběžné kontrole cukru v krvi při cukrovce – laický odběr do jednorázové sondy měřícího přístroje)

před 2087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

To je až takový horko??? 😉
„… jak správně krev objednat.“ → „… jak správně krev odebrat.“

před 2087 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek