Kde najdu celkový souhrn možností vyšetření, které lze jako samoplátce chtít při odběru krve?

Odpovědi
annas

"Samoplátcovský program

Klientům nabízíme široké spektrum vyšetření na vlastní žádost – bez doporučení lékaře. Lze tak vybírat z řady metod, které poskytují naše laboratoře.

https://www.syn­lab.cz/pro-verejnost/pre­ventivni-vysetreni

Na odběr krve či doručení vzorku moči není třeba se objednávat. Krev vám odeberou odborní pracovníci na kterémkoliv z našich odběrových pracovišť. Platba za požadované vyšetření se řídí dle aktuálního ceníku."

V textu klikněte na modré nadpisy „odběrová pracoviště a ceník“ a dovíte se víc na další stránce.

annas

Ad Kevin …
„Annas – mohu se zeptat ..“ odpověděl vám Dochy. Krev na různá vyšetření se bere ze žíly, z prstu třeba při glykémii.

--
Jinak si vyberte laboratoř, navštivte ji a zeptejte se, jak bude odběr probírat. Když chcete za odběr platit, věřím, že k vám budou vstřícní. .

anonym

Annas, mohu se zeptat, jak se tam odebírá krev ? přes prst když jen píchnou a odeberou krev tomu moc nevěřím, chci klasický nitrožilní odběr, s pořádně drahou výbavou a ne levnými stroji…

Dochy

Předpokládám, že jakožto klasická síť poskytující tyto lab. služby budou vědět jak správně krev objednat.
Pokud se nemýlím tak už jsem je také navštívil a odběr mi dělali klasicky z žíly v loketní jamce. Myslím, že to je standard a jiné způsoby se volí jen v případě, kdy to z nějakého důvodu nejde, nebo pro spec. rychlé (příp. laické) vyšetření (zatím jsem odběr z prstu viděl jen u CRP testu – sestra u lékaře a při průběžné kontrole cukru v krvi při cukrovce – laický odběr do jednorázové sondy měřícího přístroje)

Dochy

To je až takový horko??? 😉
„… jak správně krev objednat.“ → „… jak správně krev odebrat.“