Cohen

Kde najdu aplikace pro export záložek na mobilu?

Kde mohu najit nejakou aplikaci ktera mi exportuje zalozky z telefonu – z Androidu z Chromu… mam pres 100 zalozek a nechci je ukladat jednotlive po jednom a moznost ulozit vsechny zalozky tam neni ani na Mozille. Dekuji

Odpovědi
Rohlik

Pokud to v danem prohlizeci nastavite, tak by jste mohl docilit toho, ze zalozky budete mit synchronizovane v cloudu – takze k nim budete mit pristup i z Chrome na PC.
No a pak staci postupovat dle navodu pro export zalozek zde – https://suppor­t.google.com/chro­me/answer/96816?h­l=cs