Kde najdu 2 roky starý pokyn admina, případně nějaké další pokyny?

nejsem tu 2 roky, teprve 1/2 roku, takže tento pokyn neznám, viz diskuze http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vyznam-bartipan#discussion
Dr.Axl, nevím jakou kategorii, ale pro mne to je aktuální.

Nejlepší odpověď
led

Môj názor
Kategorie v odpovedi.cz nie sú zákon.
Je to doporučené tématické rozdelenie príspevkov – otázok. V niektorých prípadoch sa nedá presne určiť konkrétna kategória, pretože príspevok – otázka je chápaná rôzne. Kritické až odmietavé trvanie na presnom technickom delení je nepochopenie zamerania dialógu otázka-odpoveď/diskusia.
Kategória ´zábava´
Čo je pre niekoho zábava, pre druhého môže byť tragédia
Definícia ´aktuality´ je nepresná
čo je aktuálne pre pýtajúceho a odpovedajúcich, nemusí byť aktuálne pre iných odpovedajúcich.
Kto rozhodne? Užívateľ? Ale ktorý?

Další odpovědi
bolak

Těžko říct, já si nepamatuju co sem měl ráno k obědu, natož kdo komu před dvěma roky pokynul.

led

nepochopila som z odkazu a následného „upozornenia“
ak človek opakuje svoj príspevok (odpoveď,diskusiu) je te protikódexové a dokonca autoplagiát? To už nemožno citovať sám seba, prípadne aj iného s uvodením zdroja? Prečo ?

anonym

též nevím co tím Dr.Axl myslel. Asi mu nevoním.

anonym

Ále česílko, nebuď hned vztahovačný jak staré báby.
Naopak, respektuji tě jako zdatného oponenta (jemuž nebývá zatěžko dohledávat právní precedenty a judikáty).
Byla to jen přátelská rada, měl jsem asi doplnit, že cca před 2 roky, kdy annas pořádala mluvnická dopoledne, se admina dotazovala, kam zařazovat otázky na významy a původy výrazů, příjmení apod. Tehdy došlo k ůzusu, že nejbližší je právě rubrika Jazyky, a tento fakt nejenom opakovaně zde publikovala, ale zásadně i sama takto příkladem zařazovala.
Je pochopitelné, že nově přišedší o tom nemusejí vědět ( o bolakově skleróze nemluvě), takže se tu občas objevují podobné pokusy o kontinuitu osvěty. Nic jiného v tom nehledej, replika byla obecná, netýkala se jen tebe, čte to i řada dalších, netřeba až takovou pýchu o vlastní důležitosti, na to je tu jiný „b“.

bolak

ůzus se píše s kroužkouvaným ů? to je nějaký výjimka?