vopice

Kde najdeme posudkového lékaře?

Od 1.ledna 2010 najdeme posudkového lékaře na OSSZ nebo na úřadech práce?
Doplňuji:
Na ČSSZ posudkový lékař není – to by musel každý občan ČR jet do Prahy za posudkovým lékařem. Byl na OSSZ, pak na ÚP – mělo se to zase měnit, tak mě zajímá jestli je stále na OSSZ nebo na ÚP?
Díky za snahu 🙂

Odpovědi
panenka

Posudkového lékaře najdete na ČESKÉ SPRÁVĚ SOCIALNÍHO ZABEZPEČENÍ.

člověk

záleží na co,pro nemocenskou a invalidní důchod na OSSZ,ovšem ja si žádáte o přiznání průkazu ZTP a ZTP-P tak to na pracáku a oni vás pošlou za smluvním lékařem