kurec

Kde nabrat motivaci k učení?

Nejlepší odpověď
Lurius

Najdi si brigádu v nějaké fabrice, nejlépe u linky, to tě vyléčí ;)

Další odpovědi
Drap

Nejlépe v hlavě, jinak to půjde těžko.

Kelt

Ano, vyzkoušej si práci v korejské automobilce, nebudeš moci se jít ani vyčurat a zjisti, kolik si vyděláš a pak si představ, že budeš sedět na zadku a dostávat do hlavy nějakou látku, díky které se staneš expertem, který bude mít daleko vyšší plat. Chytrému napověz, hloupého trkni. Je to tvoje rozhodnutí. A nemusíš se učit nikdo tě k tomu nenutí. Ale uvědom si Mladí ležáci, staří žebráci.

orwell

Jeden táta tohle svému synovi vysvětlil tako: „Dobře se učit znamená: hodně peněz, obědy v luxusních restauracích, krásná auta a nádherné ženy. Blbě se učit znamená: málo peněz, párek v rohlíku, tramvaj a tvoje máma.“
Stačí?

jáára

běž něco dělat. Praxe mne dostala na vrchol.

nyjono

Nikde.
Buď něco vědět a umět chceš nebo ne.
Ty musíš vědět, jaké máš potom možnosti