DaveR

Kde na YouTube najdu zhlédnutí mého kanálu?

Kde na YouTube najdu zhlédnutí mého kanálu? Kdysi dávno to bylo na mainpage vašeho kanálu, ale teď jsem to nikde nemohl najít.
Děkuji!
Doplňuji:
Myslel jsem zhlédnutí mého kanálu – kolikrát byl navštíven můj kanál.

Odpovědi
Syd

Zhlédnutí mýho kanálu? Na svůj kanál se můžeš podívat když klikneš vpravo nahoře na svůj obrázek+jméno, tak tam je nabídka „Můj kanál“, zrovna tak na hlavní stránce je vlevo sloupec, kde máš první volbu „Můj kanál“.
Ostatní ho viděj uplně stejně jako ty.
Doplňuji:
Jestli myslíš aby se ti přehrály všechny tvoje videa za sebou, tak když seš na nějakým svým videu a klikneš nad tím na to kolik máš celkem videí, tak se ti rozbalí nabídka, kde vidíš miniatury ostatních videí a když na některý klikneš tak se ti objeví taková ta lišta dole, kde můžeš mít zatržený, aby se přehrávaly automaticky.

DaveR

Myslel jsem zhlédnutí mého kanálu – kolikrát byl navštíven můj kanál.

Syd

Podle toho, co jsem zatím (ne)našla, to vypadá, že už to nejde.