Lorelai

Kde na youtube najdu moje komentáře?

Jak je to spojený s googlem, tak se v tom vůbec nevyznám, jde mi o to, najít svoje komentáře, které jsem zanechala u videí.
Děkuju

Odpovědi
Banán88

mam je v pravo nahore pod zvonkem, „vase prispevky“ … cely komplet az do roku 2006 od doby co tam mam ucet, pokud tedy video nebylo smazano

anonym

Záleží jak to máš nastavené,zkus kliknoutt na ty čárky co jsou vedle sebe,pak by se tě mělo vše otevřít i komentáře.Popř.mi napiš do vnitřní pošty,vysvětlím.

Kikini

Prosím jak najdu své komentáře na YouTube co sem psala??