TOM11170

Kde na netu najít záznamy sportovnich zápasů

Dobrý večer,nevíte,pro­sím,někdo,jes­tli se na internetu dají někde najít videa se sportovními zápasy(hokej,fot­bal). Něco jako je třeba uložto.cz na filmy.Příklad:chtěl bych se třeba podívat na finále ms v hokeji 2010 atd. Určitě mi rozumíte. Děkuji.
Doplňuji:
Mrknu,díky.

Odpovědi
player242

Zkus Voyo.cz. Já teda TV nova moc nemusím ale: Za nějakých 190 nebo 180Kč dostaneš pár filmu záznamy a archívy filmů a seriálů co dávali na Nově a na které mají práva. Také můžeš hraát hru Dobyvatel.cz kde si az nahrané zlaťáky můžeš koupit například 14ti denní koukání na Voyo zdarma. :) http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/ zde si také něco najde.