Anonym*

Kde na internetu sehnat tyhle kalhoty?

Zdravím. Už se nám ,,pomalu blíží teplíčko,,. Tak jsem se chtěla zeptat, nevíte kde seženu kalhoty podobné těmto kratťasům? Volné, slabá látka (v létě je v nich příjemně, profukuje to :) ). Klidně i stejné barvy, klidně jiné barvy. Kde na internetu se dají sehnat a objednat? Prosím o pomoc, děkuji. :)

Odpovědi
zjentek

Hele, tak tenhle odkaz>>> https://postov­nezdarma.cz/dam­ske-letni-sortky-s-vysokym-pasem-3-barvy?varc=314907&gcl­id=CjwKCAiA44LzBRB-EiwA-jJipALwJdB0 jsi sem u jiné „OTÁZKY“ mimochodem vložila ty, tak nepruď, bo jde přímo o obchod, kde je koupíš! (;