Thor841

Kde na internetu prodat starožitnou knihu?

Ahoj všem, vlastním knihu obrovské velikosti a tloušťky kolem roku 1800 a zajímalo by mě, jakou by mohla mít cenu. Jsou někde nějaké webové stránky které by napověděli nebo ocenili?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jestli je chceš nechat ocenit, tak je musíš odnést k odborníkovi – do antikvariátu nebo do aukční síně, přes internet ti to nikdo neudělá.

Thor841

Měl jsem spíš namysli, kde na internetu se takové Ty věci prodávají 🙂.

ovce572470

Zkus to na německých stránkách, u nás se vše dobře kupuje za třetinové ceny. Jinak Luciej odpověděla přesně. Hledej „znalec oceňování starožitná díla“ http://www.galerie-narodni.cz/cs/in­formace/