panenka

Kde můžu zjistit co mé Dvd obsahuje

Dobrý ted jsem si otevřela svůj vypalovací program a bylo tam napsané,Lze přehrávat na Dvd s podporou SVCD a Lze přehrávat s podporou VCD kde to na svém Dvd můžu zjistit jestli toto obsahuje mám Sencor SDV-7303H v návodu to nemůžu najít děkuji
Doplňuji:
Napsala jsem ti georgi meil

Nejlepší odpověď
anonym

SVCD ? raději DIVX (AVI) …

to je zbytečné sjišťovat, prakticky každý dvd přehrávač rozumí prehistorickému formátu SVCD i VCD – i ten uvedený sencor (je to totiž jen starý mpeg1 na klasickém CD místo DVD ) … ovšem jak svcd tak vcd jsou mimořádně nekvalitní formáty, jsou snad ještě horší než kvalita na VHS kazetách! Použití tohoto formátu je dnes chyba.

když už máte ten sencor proč nevyužít jeho schopnosti přehrávat DIVX filmy a neuložit to video přímo jako soubor s koncovkou .AVI na klasické datové dvd ? kvalita bude mnohem vyssi … avi soubor se vylaluje klasicky na datové dvd