kde muzu udelat abych mela slovo i like you škrtnute??

Doplňuji:
proste kde mužu mít proškrtnute slovo nejake.

Nejlepší odpověď
WeeBear

Pokud jsem pochopila tuto nejasnou otázku a jedná se o úpravy fotek, tak tato možnost je v užití u Photo Filtre (popř. Pohoto Filtre Studia), najdeš ji v tabulce s volbou písma (font, velikost, aj.), vpravo nahoře, označeno je to v angličtině jako „Strike out“, jinak v češtině to najdeš bez problémů česky jako „proškrtnout“ na stejném místě.

Další odpovědi
Michal Kole

Textový procesor (Word, Writter) >Formát > Písno > efekty (tam, kde je podtržení, je i přeškrtnutí, nadtržení)

lenka.seda

ve wordu… Jak tam máš nahoře to podtržené písmo atd… Tak tam je i tlačítko s přeškrtnutým abc… tak to je přeškrtnuté písmo

pusinka50

???? nejasná otázka, vysvětli znovu

ReHu

Podívej se na typy písma. třeba v malování. Tam to myslím bylo.

IK

A kde to máš?
Nestačilo by ti napsat I do't like you?