mikee.nikee

Kde můžu sehnat takovou wordpress šablonu ?

Dobrý den, scháním wordpress šablonu na blog. Nějakou jednoduchou s facebook komentáři. Znáte nějakou stránku kde by jsem ho mohl stáhnou ? Prosím aby to byl šablona zdarma.

Děkuji.
Doplňuji:
S pěkným dizajnem.

PS: Může jich být více.

Odpovědi
anonym

Zkus použít Google. To prej pomáhá. Ale šablona sama nepomůže. Potřebuješ i nějaký pluginy, kvůli tomu fejsu, pro SEO, pro kontakty, pro odkazovaní, řazení a další a další.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­cr&ei=yPQJU6StFuq­g4gToj4HgBA#q=wor­dpress+%C5%A1a­blony+zdarma